Hakkımızda

KABİNBOX Akustik ve ss yalıtımlı kabin imalatı yapan bir firma olarak bir çok firmaya ve müşterilerimize ses yalıtımı ve ses izolasyonu sağlamak amacıyla 17 yıldır satış, montaj ve üretim hizmeti vermekteyiz. Yapılan çalışmalarda müşteri güvenini ön planda tutarak profesyonel ekip arkadaşlarımız ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Güvenli Alışveriş ve Hızlı Teslimat Sunarak sektörde ön plana çıkarak kaliteli hizmet sunmaktayız. Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve kullanılan malzemelerimizin tümü 1. sınıf yanmaz ISO sertifika ve TSE belgesine sahip olduğundan ses yalıtım uygulamalarında en iyi performansta etkili bir çözüm sonucu alınmaktadır. Genellikle kullanmış olduğumuz akustik süngerlerde farklı dekoratif amaçlı yalıtım uygulamaları yapılmaktadır. 

Öncelik olarak uygulama ve malzeme kullanılacak mekan bilgisi öğrenilip uygun çalışmanın yapılması planlanır. Bu doğrultuda bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktadır.Ses Yalıtımı, Akustik Yalıtım, Ses İzolasyonu, Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme, Ses Yankısı Düzenleme, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Akustik Tasarım, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan Alanların Genel Yapımını Anahtar Teslim Çözüm Ortaklarımız ile ve Profesyonel Kadromuz ile uygulamalar Sunuyoruz. Akustik düzenlemeden ses ve vibrasyon (titreşim) yalıtımına kadar her türlü ihtiyaca uluslararası sertifikalarla, standartlara uygun malzeme üretimi ile cevap vermektedir

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Teknolojik Alt Yapı

Ürettiğimiz akustik paneller son sistem teknoloji ile üretimleri devam etmektedir. Talep ettiğiniz kabinlerin içerisinde olmasını istediklerinizi seçebilirsiniz.

10 Yıllık Deneyim

10 Yılı aşkın tecrübelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kabinlerimiz dizayn ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Rakip odaklıysanız, rakip bir şey yapana kadar beklemeniz gerekir. Müşteri odaklı olmak, daha öncü olmanızı sağlar